Umístění reklamy

Umístění reklamy


To, co je v nadpisu je pro reklamu jako takovou velmi důležité. Může být sebehezčí, sebepoutavější, ale pokud je doma ve sklepě, tak asi nebude mít tu pravou účinnost. Rovněž v kanálech se moc neumisťuje a tam, kam nechodí lidé. Naopak se dává všude tam, kde s pohybují davy. Musíte sami uznat, že je lépe mít reklamu na autobusové či jiné zastávce nežli třeba na vnitřní straně dveří skříně.

místo pro reklamu

Asi nejlepší umístění bude takové, kde je vidět reklama často a opakovaně. A nemusí být přitom nějak obrovská. I když taková má také nějaké šance. Ale pokud máte v ruce denně zápalky s názvem či logem firmy, musí se vám nutně vrýt do paměti. Jinak to ani nejde. A jednoho dne si sednete k počítači, který je napojen na internet a název té firmy tam zadáte. Vyskočí na vás stránka s nabídkou zboží a pokud jsou ceny příznivé a zboží potřebné, objednáte si ho. Reklamička na sirkách splnila svůj účel na sto procent.

Samozřejmě, že nemusí být umístěna pouze na škatulce od zápalek. Reklamní předměty mohou být samozřejmě různé. Nejlepší jsou takové drobné, které lze třeba rozdávat na nějaké promo akci. Například propisovací tužky jsou na toto velmi vděčné. A nemusí se konat žádná akce, můžete je položit kamkoli a buďte si jisti, že si je lidé rozeberou. Můžete je nechat v čekárnách, na úřadech, prostě kdekoli, kde vás to napadne a máte reklamu takřka zadarmo.

místo pro reklamu

Nyní už jen zbývá sehnat nějakou jinou firmu, nebo společnost, která vám tyto reklamní předměty zhotoví. To naštěstí není žádný problém. Stačí kliknutí na odkaz výše a hned jste na webových stránkách takového výrobce. Zde se můžete samozřejmě pomaličku porozhlédnout a pak začít vyjednávat. Vše záleží jen a jen na vás. Vy jste zákazník a podle vás se bude zboží vyrábět.

Nu, nezbývá než to vyzkoušet v praxi. Návod máte v odstavci výše. Takže se nedá než popřát hodně štěstí.