Vařte na jedničku

Vařte na jedničku


Kvalitní kuchyňskou linku poznáte tak, že je dobře zpracovaná a vyrobená z dobrého materiálu. Většina dnešních kuchyň se vyrábí z MDF desek, protože masivní dřevo je velice drahé. Linka z masivu by i v mešních rozměrech stála stovky tisíc, protože spotřeba dřeva je v kuchyňské lince opravdu velká. Proto většina lidí volí právě MDF desky. I taková kuchyně může být kvalitní, ale je potřeba si pohlídat, abyste si vybrali opravdu dobrého výrobce, který používá vhodné kování.

kuchyně do u

Proč na kování tolik záleží?
Dnes se používají kování, která mají pomalý a tichý dojezd, takže šuplíky nebouchají o korpus když se dovírají. Stejný princip se používá i u skříněk, kdy se jednotlivá křídla dovřou pomalu a potichu. Kování je velice namáhanou součástí kuchyně, protože kuchyni používáme denně. Proto je potřeba vybrat takové kování, které je kvalitní a vydrží dlouhé roky.

moderní kuchyně

Jestli hledáte někoho kdo vyrábí kuchyně Praze v 5, našli jste jednoho z výrobců, který vyrábí i další nábytek do domácností. Můžete si u nás nechat kromě linky vyrobit i předsíně, obývací stěny nebo cokoliv dalšího. Dokážeme vám připravit nejen návrh v online konfigurátoru, který si můžete zkusit i vy sami, ale vyrobíme vám linku podle návrhu, ať už budete chtít provence, rustikální styl nebo to nejmodernější, co jde sehnat.

Můžete si vybrat styl, barvy i úchyty, a společně přijdeme na to, jaká linka vám bude nejvíc vyhovovat. Někdo má dost místa a může si vybrat třeba linku s ostrůvkem, někdo se musí spokojit s jednodušší a kratší linkou, ale můžete si vybrat cokoliv, co se k vám domů vejde. Linka by měla být dostatečně velká a také by měla by mít i potravinovou skříň, pokud nemáte samostatnou spíž nebo sklep. Prohlédněte si naše hotové linky, které jsme už zákazníkům namontovali. V nové lince se i vám bude vařit jedna radost.