PC servis v Berouně se vám může hodit

PC servis v Berouně se vám může hodit


Někteří lidé se ještě před pár lety mohli domnívat, že jakmile dosáhne miniaturizace elektronických obvodů jisté úrovně, bude již definitivně odzvoněno stolním počítačům. Proč podporovat velké plechové krabice, se kterými se nebudete trmácet do vlaku nebo do auta, když chcete vycestovat na dovolenou, kdy máte k dispozici lehký notebook, s nímž si můžete dovolit prakticky podobné výpočetní operace, a navíc odkudkoli, třeba z nejvyššího vrcholku Jizerských hor, kam vystoupáte s batohem a notebookem na zádech?

monitor a klávesnice

Ono to posuzování situace ale není tak jednostranné, stolní počítače stále mají na trhu své uplatnění, a to především zásluhou některých zásadních předností.

Výkon – stolní počítače mívají mnohem lepší poměr ceny vůči výkonu. Umožňuje to samotná konstrukce základních desek a všech přídavných komponentů, které jsou po výrobní stránce levnější, než miniaturizované díly notebooků. Proto se stále vyplatí každému, kdo s počítačem necestuje.

práce na počítači

Údržba – pokazí se vám zdroj, paměťový modul, grafická karta, procesor nebo zvuková karta v PCI slotu? Nic se neděje, vymění se za novou, anebo se nechá opravit třeba vyteklý kondenzátor. PC servis Beroun se postará o drobné i náročnější opravy. S notebookem by to tak snadné nebylo.

Počítač na cestách – jak pravděpodobné je cestování s notebookem ve vlaku nebo v autě v takovém rozsahu, abyste tu trávili dlouhé hodiny času sledováním filmů nebo pracovní činností? Většina prozíravých jedinců raději sleduje okolní krajinu a těší se, až bude někde venku v přírodě. A pokud bydlíte na Berounsku, které patří k nejkrásnějším přírodním oblastem v Evropě zásluhou malebného koryta řeky Berounky, křivoklátských lesů a Českého krasu, bude pro vás mnohem poutavější vyrazit do Skryj za trilobity, do Nezabudic za Otou Pavlem nebo ke Zvíkovci přehlédnout krajinu ze zajímavé vyhlídky nad řekou, než neustále civět do e-mailu, zda vám někdo neposlal nějakou zprávu.