K čemu využít party stan

K čemu využít party stan


Máte možnost pronajmout si z půjčovny party stanů stanový přístřešek, ale scházívám inspirace, k čemu jej vlastně využít? Většinou se staví pro zahradní slavnosti typu svateb a kulatých narozenin či zlaté svatby seniorů, kdy se tu sejde mnoho pozvaných hostů, ale těch příležitostí je víc.

balonky na oslavě

Pozvěte kolegy z práce

Uvědomujete si kolik hodin času strávíte v průběhu pracovního týdne v zaměstnání? Možná se vám to nezdá, ale je to mnohem víc hodin v bdělém stavu (nepočítáme-li tedy spánek), než doba strávená s vaší manželkou či partnerkou. S trochou nadsázky bychom mohli prohlásit, že pokud vy, jakožto muž v kanceláři, pracující s vaší kolegyní v jedné místnosti, jste spolu každý den osm hodin, do týdne je to 40 hodin a do měsíce celkem cca 160 hodin. V téže době strávíte s manželkou doma sotva hodinu před odchodem do práce a po příjezdu ze zaměstnání necelé čtyři hodiny, než ulehnete ke spánku. Máte pro sebe pouze víkend a dovolenou, a ty to příliš nevytrhnou. Paradoxně tedy žijete možná i víc se svou kolegyní z práce, než se svou ženou.

oslava na zahradě

Kdo si toto uvědomuje, a snaží se udržovat dobré přátelské vztahy nejen doma, ale i v zaměstnání, může z toho čerpat více pozitiv, než se zdá. Zejména, pokud se v práci vytvoří dobrá parta, a začleníte ji i mezi své příbuzné. Mezi námi jsou lidé, co se kamarádí i nad rámec pracovní doby, a jezdí spolu na dovolenou, a z manželky a kolegyně z kanceláře se pak mohou stát dobré přítelkyně. Z vaší strany to nemusí být žádná nevěra, a přesto budete čerpat pozitivní energii od obou žen, i když od každé poněkud odlišným způsobem.

K tomuto může přispět i pronájem párty stanů. Vztyčíte jej na zahradě a pozvete na neformální setkání vaše kolegy ze zaměstnání, kteří se tu mohou více sblížit a vytvořit ještě přátelštější atmosféru. Tu si samozřejmě všichni mohou přenést spolu s vámi i na svá pracoviště.