Vyřešte nadobro své (nejen) sexuální problémy

Vyřešte nadobro své (nejen) sexuální problémy


Víte, jaké dvě věci jsou pro současné lidstvo nejnebezpečnější? Kdepak, není to ani zásah do ekologie, ani zneužití technologií a digitalizace, ani válečné konflikty a hladomor. To vše jsou jen důsledky prvotních příčin, kam patří naivita – nedostatek pravdivých informací a stres. Kdyby byli všichni pravdivě informováni o příčinách a následcích svého chování a jejich dopadu na sebe sama a společnost, a kdyby byli ochotni se řídit podle zásad pravdy, moudrosti a lásky (dobrých mezilidských vztahů), rázem by všechny problémy lidstva zmizely jako pára nad hrncem.

stresové vlivy

Jestliže se nyní zaměříme na problémy v sexuální oblasti, kam patří i slabá erekce, a pochopíme všechny souvztažnosti, zjistíme, že se opět dostáváme do stejného bodu, který všechny nevědomé jedince spojuje – málo pravdivých informací a stres. V první řadě je třeba pochopit, že zejména stres může za drtivou většinu zdravotních problémů, a že v případě slabé erekce narušuje citlivou hormonální rovnováhu, která potlačuje tvorbu testosteronu, zvyšuje množství stresových hormonů v krvi a vyvolává nebezpečnou adrenální únavu.

nevhodná strava

Jestliže toto pochopíte, máte k dispozici ty pravdivé informace a budete-li pátrat dál, dalšími pravdivými informacemi bude zaměření na vhodnou stravu a detoxikaci organismu, tedy vyloučit bílou mouku, bílý rafinovaný cukr, uzeniny a maso, a zvýšit příjem zeleniny, ovoce, celozrnných obilovin, luštěnin, ořechů a kvalitních rostlinných olejů. A detoxikovat tělo chlorellou a spirulinou nebo zeleným ječmenem.

Kombinace odstraňování stresových vlivů a zdravé stravy je jeden z nejsilnějších a nejúčinnějších léků současného lidstva (pochopitelně k tomu musíte připočíst i dobré mezilidské vztahy), a jako důležitý bonus k tomu všemu jsou adaptogenní byliny, které pomáhají s odstraňováním dopadu stresu na lidské tělo. Jsou to například Ženšen nebo Kotvičník. Tedy rozhodně žádná Viagra na prodej, která sice jisté účinky vykazuje, ale neřeší onu prvotní příčinu působení stresu a hormonální dysbalanci.