K rekonstrukci domu je skladový kontejner jako dělaný

K rekonstrukci domu je skladový kontejner jako dělaný


Máte k dispozici dům, například rekreační nemovitost v malebné krajině, a obýváte jej pouze sezónně nebo o víkendech? A chystáte se k jeho rekonstrukci pro celoroční užívání? Takto uvažuje celá řada majitelů nemovitostí, mezi nimi i ti, co se zbavili městského bytu a odstěhovali se na venkov kvůli většímu klidu a snížení stresových vlivů.

lodní kontejnery

Rekonstruovat dům lze svépomocí, případně s některými řemeslníky pro dílčí práce, anebo komplexně na klíč od jedné firmy. Kromě ustanovení harmonogramu veškerých činností je také důležité vědět, kam vystěhovat vnitřní vybavení (pokud tu nějaké je a chcete jej zachovat). A právě zde můžete narazit na problém, pokud nemáte k dispozici žádnou garáž, kůlnu, sklep apod. Kam vše vynosit, abyste nemuseli mít nábytek na zahradě zakrytý igelitem? Využijte pronájmu skladového kontejneru a prostudujte si pronájem kontejnerů ceník.

Skladovými kontejnery máme na mysli přepravní ocelové boxy o rozměrech dva a půl metru na výšku a šířku a šest, případně dvanáct metrů na délku. Ano, jsou to ty plechové obludné krabice, většinou krásně vybarvené, nakládané na vlakových či námořních překladištích na železniční vagóny a zaoceánské lodě, kdy se na palubu jednoho plavidla naštosují třeba v pěti řadách nad sebou. Každý kontejner disponuje značnou nosností a poskytuje perfektní úložný prostor pro mnoho druhů zboží.

loď s kontejnery

Pronájem kontejneru znamená, že vám jej dovezou nákladním autem s mobilním jeřábem a složí na vhodné místo, třeba přímo před dveře do domu. Vy si do něj pak postupně vynosíte vše, co je třeba, aby nezůstávalo v domě po dobu rekonstrukce počínaje nábytkem a koberci a konče osobními věcmi v krabicích a domácími spotřebiči. Zásadní výhoda kontejnerů tkví v tom, že je máte u sebe, a když potřebujete přinést nějakou věc, jednoduše uděláte pár kroků, a máte ji ihned k dispozici. Nemusíte kvůli tomu nikam daleko dojíždět.