Bez chemikálií

Bez chemikálií


Dříve to bylo normální používat látkové pleny pro miminka a nyní se k tomu maminky a obecně rodiče zase začínají vracet, protože kromě toho, že udělají něco užitečného pro životní prostředí, také tím šetří svojí peněženku. Jste nastávající maminka svého prvního potomka a nevíte, co si v tomto ohledu máte počít? Nevadí, nemusíte se do toho pouštět hned na plno, můžete si objednat zkušební kombo nebo si je dokonce u firmy Děláme do plen můžete vypůjčit. Budete potřebovat svrchní kalhotky, které chrání tekutinu tam, kde má. Do nich pak vložíte vkládací plenu, kde se bude odehrávat, to, co se tam má dít.

baby

Navíc je velice savá, antimikrobiální a nemusíte se bát, že by způsobila nějakou neplechu na pokožce vašeho dítěte. Je vyrobena ve vnitřní části z mikrovlákna, takže ideální. Celkově je tento druh plen vhodnější zejména proto, že je prodyšný a neucpe zbytečně intimní místa miminka, kde pak mohou vznikat různé kožní problémy. Dále nejsou nějak chemicky ošetřené nebo vybělené. Díky důmyslnému systému patentek, které mají svrchní kalhotky je výborné, že je nebudete muset vyhodit, jak bude miminko růst, ale díky tomu se krásně přizpůsobí velikosti miminka. A víte, kolik ušetříte zbytečného odpadu?

mimi

Navíc se můžete konkrétně podívat, lidé z této firmy to spočítali za vás, ale faktem je, že používáním tohoto druhu ochrany před počůráním nebo pokakáním ušetříte značnou sumu peněz, kterou můžete využít kdekoliv jinde, a to se u dětí opravdu docela hodí, protože ty potřebují pořád něco, jak rostou a vyvíjejí se. A když je budete správně udržovat, můžete je pak použít na další svoje děti, takže je využijete vlastně několikrát. Zkuste si zakoupit startovací sadu, a uvidíte, zda vás to osloví. Nebo dokonce můžete zakoupit i celé sady na přebalování, kde budete mít i podložku a sáček na použité pleny. To je krásný dárek k narození miminka!