Mikiny s potiskem na vodácké výpravě

Mikiny s potiskem na vodácké výpravě


Setkali jste se někdy s reklamními mikinami přímo v terénu? Máme tím na mysli oděv, který někdo nosil venku v přírodě nebo ve městě v nákupním centru či na procházce ulicí. Mikina patří k nejoblíbenějším druhům oblečení, protože jí lze nosit při mnoha příležitostech, a zároveň se obléknete do barvy, co vás oslovuje. Jde obvykle o volný střih, s kulatým výstřihem, někdy s kapucí, někdy bavlněná, jindy polyesterová. Mikiny jsou tenké a lehké, kdy nahrazují trička s dlouhým rukávem, a jiné dovedou hřát v zimních měsících téměř jako bunda. Chcete-li mikinou potěšit své blízké, bude to určitě dobrý nápad.

dívka v mikině

Mikiny mají ještě jednu výhodu, podobně jako trička. Je to totiž velká plocha pro vyjádření osobitosti. Lze je potisknout jakýmkoli nápisem či grafikou, může jít o fotografii, malbu, citát, graf, hlavolam, křížovku, jméno, zkrátka co vás napadne, s tím se můžete na mikině pochlubit. Jednou z možností, kde to využít, je vodácké putování. Vodáci mívají na sobě tou dobou potištěná většinou jen trička, ale mikina tu také přijde vhod, hlavně brzy zrána nebo navečer, kdy přichází od řeky chlad a hodí se něco teplého na sebe. Potisk na zádech či na hrudi tu zpestří pobyt něčím, co ostatní na sobě nemají. A co dokáže vzbudit pozornost, jsou většinou vtipné texty či moudré citáty, ovšem nikoli na téma pití piva, pádlování a „udělání se“, což jsou typické vodácké záležitosti.

posezení u táboráku

Jaké potisky tedy na mikinu zvolit, aby oslovovaly a inspirovaly ostatní? Lidi kolem vás nebude zajímat trapné sdělení, zda jste sexuální rekordman, a kolik vypijete piv na jedné štaci v hospodě, ve skutečnosti každý hledáme něco víc, co je ukryté v naší duši, v našem nitru, a tam lze nalézt spoustu bohatství, kam patří kladný vztah k dětem, ostatním https://www.stream.cz/adost/10020366-ceny-vajec-cesko-vs-evropa-jak-hodne-platime-proti-ostatnim lidem i přírodě. Nechte si natisknout třeba motivy exotických ostrovů, lučních květů, dančí obory, horské louky, mořského příboje a podobných překrásných přírodních scén a nedávejte tolik příležitosti obludné digitalizaci, co spíše odvádí pozornost od toho přirozeného, co lidem náleží.