Tričko na sport

Tričko na sport


Je opravdu mnoho typů a druhů oblečení, které my můžeme nosit. A líbí se mi, že trička jsou rozdělená na dětskou konfekci, potom taky na dámskou a na pánskou konfekci. Samozřejmě, že když si třeba kupujete nějaké sportovní oblečení anebo dokonce také pyžamo, tak je potom úplně jedno, jestli si žena koupí dámské oblečení anebo jestli si muž kopí pánské oblečení. Tedy v tomhle případě zase bych tak trošku přibrzdila, to se omlouvám, protože bych asi na svém partnerovi nesnesla, kdyby spal třeba například v noční košili anebo nosil růžové ponožky.

Dbejte na kvalitu oblečení.

Nyní bych ale tento článek chtěla hlavně věnovat nějakému sportu. Já občas hraji tenis, takže samozřejmě také budu potřebovat kvalitní hrací nářadí a také kvalitní oblečení. Vážně nemám ráda, když něco musím hrát a mám na sobě nekvalitní oblečení, které není prodyšné a potom mě z toho škrábe kůže, protože jak pot teče a nemá se kde odsát a zachytit, tak je to velice pro mou kůži nepříjemné. Funkční dámské tričko může být právě skvělou volbou. Pokud také hledáte nějaké kvalitní tričko, které je funkční a dámské, tak samozřejmě na internetu najdete opravdu spoustu odkazů, kde vy můžete krásné funkční dámské tričko sehnat. Takovéto funkční tričko seženete v různých designech a také hlavně barvách.

Sázím na funkční materiály.

A protože jsem si pořídila opravdu krásný zářivě neonově růžové kolo, tak jsem si také pořídila růžové cyklodresy. Mám dva, a dokonce jsem si pořídila také jeden bílý. Mám moc ráda světlé barvy, i když partner mi říká, že bílý cyklodres budu mít opravdu rychle zašpiněný. A tohle je možná pravda, ale později, když jsem si potom pořídila ještě třetí funkční dámské tričko, tak jsem byla spokojená a můj partner také, protože to byla už tmavě modrá barva. Nevím jak vy, ale já si myslím, že je úplně jedno, jakou barvu oblečení máte, když sportujete. Stejně se to propotí a ušpiní, takže by se to stejně muselo vyprat tak jako tak.