Sídlo firmy v Praze znamená větší klid na podnikání

Sídlo firmy v Praze znamená větší klid na podnikání


Je známo, že technika a technický rozvoj přináší do společnosti obrovský prospěch, ale pouze tam, kde žijí lidé na vyšší duchovní (morální) úrovni. Za socialismu se v tomto smyslu žilo lidem lépe, a teď si budete možná klepat prstem na čelo, co je to za nesmysl, když v té době neexistovaly ani mobilní telefony, ani výpočetní technika a Internet, tím pádem to měli lidé mnohem obtížnější, co se týče komunikace a dalších důležitých životních záležitostí.

virtuální sídlo firmy

To samozřejmě měli, ale zas neexistovalo zdaleka tolik možností zneužití techniky pro kriminální účely. S technikou je to totiž v současné době podobné, jako s nožem – s nožem můžete perfektně nakrájet zeleninu do polévky, ale také s ním můžete někoho zavraždit. A čím větší technické možnosti, tím také větší možnosti genocidy, manipulace, terorismu a dalších zločinných akcí.

sídlo firmy v Praze

Tímto vám pouze připomínáme, že zneužitelné je dnes leccos, a týká se to i sídla podnikání. Jestliže totiž nahlásíte na Finanční úřad sídlo firmy v místě vašeho bydliště, může to přinášet nemalé komplikace. Například to zjistí lidé z ulice, a ti závistiví vám tu udělají ze života peklo, až se nakonec rozhodnete odstěhovat. Máte tohle zapotřebí? Chcete se nechat terorizovat od vašich sousedů a dalších lidí z obce či malého města, kteří o vás tím pádem ví skoro všechno?

Prozíraví lidé si tyto důvěrné informace nechávají pro sebe a zřizují si sídlo v Praze. Nebo v Ostravě, Plzni, Brně, zkrátka tam, kam to mají nejblíž. Sídlo firmy ve velkém městě má ještě další výhody:

Máte tu i fyzickou kancelář – na virtuální adrese budete mít k dispozici skutečnou kancelář s kuchyňkou pro pořádání školení, různých jednání, podpisů smluv atd.

V anonymním velkoměstě se ztratíte – působení firmy ve velkoměstě vám přinese do vašeho podnikání potřebný klid. Odpadne zbytečný stres a budete se moci lépe soustředit na to podstatné. A zřejmě vás tu nepolapí ani kontrola z berňáku.