Pozvěte svou přítelkyni do Chorvatska

Pozvěte svou přítelkyni do Chorvatska


Také patříte k lidem, kteří žijí sami, a to nikoli proto, že by nebyli atraktivní nebo neměli zájem se seznámit, ale máte zkrátka vysoké nároky nikoli na vzhled, nýbrž na vnitřní (duchovní či duševní) hodnoty? Najít takový protějšek, aby byl na úrovni, co se týče morálních kvalit, a byl alespoň přiměřeně inteligentní, je někdy hledání jehly v kupce sena.

Dubrovník Chorvatsko

V mezidobí, kdy se zrovna žádná dívka či žena na obzoru neobjeví, se vám může poštěstit objevit v Chorvatsku nemovitosti na prodej najadranu.cz, a jelikož patříte k milovníkům Jadranu a připadá vám tato oblast v mnoha směrech zajímavější, než vaše vlast, budete tu trávit mnoho volného času, až se možná rozhodnete tam odstěhovat natrvalo. Českou republiku budete navštěvovat jen o některých svátcích a o Vánocích tu budete trávit volné dny v rodinném kruhu s vašimi příbuznými, až se na jedné z procházek městem potkáte s ženou vašeho srdce, co vás osloví, a domluvíte si pak několik schůzek, což vám doslova změní život. Vlastně vám oběma, a namísto novoročního předsevzetí přijdete s neočekávaným překvapením – naložíte dotyčnou do auta a vydáte se směr Jaderské moře.

jezero v Chorvatsku

V Chorvatsku jsou i zimy velmi mírné a váš novoroční dárek bude možná potěšitelný víc, než kdybyste rozdávali k Vánocům tucty hmotných darů, on totiž pobyt nedaleko mořského pobřeží přináší člověku mnoho pozitivního. Je tu spousta záporných iontů, potřebných pro regeneraci organismu, v Chorvatsku máte častěji nad hlavou Slunce a mohla by vám vyhovovat i tamní středomořská strava, bohatá na kvalitní olivový olej a kopu čerstvé zeleniny a ovoce.

A jakmile vystoupají jarní teploty nad dvacet stupňů Celsia, začne vás to táhnout víc a víc k vodě a právě zde budete dobře chápat, proč je Chorvatsko zemí zaslíbenou pro tisíce našinců, kteří sem putují rok co rok letecky nebo autokarem, ale jen na krátký čas, což je pro důkladný odpočinek a relax opravdu málo.