Bazén na zahradu- super cena od firmy GLUC

Bazén na zahradu- super cena od firmy GLUC


Velmi zkušená a profesionální firma bazény Gluc PBS s.r.o. nabízí nejen skvělé bazény různých rozměrů a tvarů či barev, super příslušenství a skvělý servis, ale i dobrou cenu. V článku se podíváme na ceny různých bazénů a myslím, že si určitě něco z toho vyberete. Konec konců kvalitní bazény, které Gluc PBS s.r.o. nabízí, nejsou jen na pár let, ale poslouží několik desetiletí, a to velmi dobře, aniž by nastal sebemenší problém či by vybledla barva, a tudíž by nezářila tak krásně jako na začátku. Na začátku bych upozornila na super akční nabídku. Pokud vám dodají do konce měsíce ledna roku 2024 bazén, dostanete slevu 5 000 korun. Není to krásné? Nicméně je zde dobré upozornit, že jakmile si bazén objednáte, během pár dní ho máte, takže vám ho dodají.

relax u bazénu

Zde nemusíte čekat dlouhý čas. Navíc bazénová firma Gluc PBS s.r.o. nabízí další super akci! A to slevu 15 % na bazénové pergoly. Tak třeba by se mohla hodit. A každá sleva vždy potěší. Nyní jdeme k cenám bazénů. Gluc PBS s.r.o. má pro vás přelivové bazény (tzv. přelíváky). Zde je v podstatě bazén maximálně naplněn, voda se vylévá a hned se čistí. Vždy dokonale čistý bazén a pocit nekonečné hloubky. Cena této krásy a pohody se samozřejmě odvíjí od velikosti bazénu. Kruhový přelivový vířivý bazén Florida se super osvětlením díky LED světlům, kde si lehce zaplavete, osvěžíte a díky bublinkám zrelaxujete, stojí 136 413 korun. Hloubka je 1.2 metry a vnější průměr 2,9 metrů.

krásá-bazén a dům

K bazénu platí akce, pokud objednáte do 17. prosince DOPRAVA ZDARMA. Ostatní přelíváky mají hloubku většinou 1,5 metrů. Za nejmenší přelívák o rozměrech 6,3x3x3 metry zaplatíte 191 153 korun a u největšího přelíváku o rozměrech XXL a to znamená 9,3 x 3,6 metrů a jedná se o kompletní set zaplatíte 304 026 korun rovněž včetně DPH. Přelíváků různých rozměrů ať se jedná jen o bazén anebo kompletní sety je mnohem více. Tvar, rozměr a barvu si můžete vybrat. Firma nabízí tyto tvary: Obdélník, zaoblené bazény či obdélníkové bazény. Jak jsem ji řekla, cena se odvíjí dle rozměrů daného bazénu. Jinak nejlepší volbou jsou bazénové sety, jelikož vám bazén vyjde levněji se vším všudy. V rámci bazénových setů si krom sladkovodního bazénu můžete i zvolit bazén se slanou vodou. Více informací ohledně cen bazénů a servisu, který je královský, najdete na stránkách firmy Gluc PBS s.r.o.