Milujete sushi?

Milujete sushi?


Sushi se k nám dostalo teprve před pár lety. Je to pokrm z výše, mořské řasy nori, a najdete v něm různé další ingredience. Mezi ty nejznámější patří třeba krevety, losos, kaviár, krabí tyčinky nebo další druhy ryb. Sushi má mnoho podob, je velice zdravé, zasytí vás, takže je vhodné třeba při dietě. Není divu, že si tahle luxusní pochoutka našla cestu do srdcí i žaludků mnoha tisíců lidí u tady u nás. Můžete si na něj zajít do restaurace, a také si na něm můžete pochutnat doma, protože ho nabízí dovážko služby. Připravit dobré sushi není snadné, ale můžete to zkusit i doma. Na internetu je plno kurzů, na kterých se přípravu sushi naučíte.

Mnoho lidí si sushi zamilovalo natolik, že si bez něj neumí představit ani rodinnou oslavu nebo dokonce svoji vlastní svatbu. Patříte mezi tuto skupinu lidí, pro které je sushi naprostá delikatesa? Dopřejte si ho i u sebe doma třeba na vaší oslavě narozenin.

sushi jídlo

Nabízíme vám sushi catering, což znamená, že vám ve sjednaný termín připravíme sushi menu nebo sushi raut podle vaší představy. Můžeme vám dokonce připravit i sushi dort, takže si tentokrát můžete dopřát originální a netradiční dort oproti tomu klasickému.

bazén sushi

Jak funguje catering?
Vateringivé firmy připravují na zakázku rauty, různá menu nebo obložené mísy, případně chlebíčky nebo kanapky. Naše firma pojala přípravu pohoštění netradičně, takže vám na vaši událost dodáme moderně pojaté pokrmy, na kterých si koště pochutnáte nejen vy, ale i vaši hosté. Můžete jim dopřát kvalitní pohoštění, které si jen tak každý nekoupí. A pokud máte v rodině milovníky sushi, potěšíte je tím dvojnásob. I raut může být zdravý a nápaditý, takže pokud budete dělat nějakou rodinnou oslavu nebo hledáte jedinečné občerstvení na svatbu, objednejte si sushi od nás, připravíme vám spoustu druhů, takže ochutnáte i něco nového.