Kvalitní knihy

Kvalitní knihy


Také rádi hrajete různé počítačové hry anebo také jste třeba na PlayStationu. Anebo pamatujete si také na ty klasické videohry, které v devadesátých letech byly úplně populární? Já ano. A v devadesátých letech jsem také hrála videohry a musím uznat, že to byla asi nejlepší zábava mého dětství. Samozřejmě, když nepočítám různé venkovní aktivity se svými přáteli. Když jsme třeba hráli různé sportovní hry a tak podobně. Jenomže musím zase říct, že také hry na PlayStationu mě bavily později. Když už byly počítače, tak jsem velice často hrála na počítači. A měli jsme tam také různé knihy Gamerhost, které se právě týkaly hráčství a různých počítačových her.

Knihy v knihovně.

Tohle mě moc bavilo a já jsem si řekla, že kdybych byla třeba dospělá ještě v té době, kdy jsem byla dítě, že bych se chtěla živit tím, že budu hrát hry. A víte co? Ono to opravdu funguje! Opravdu to existuje to, že když budete třeba hrát různé počítačové hry a budete tam hledat chyby, tak samozřejmě potom se tímhle můžete živit. Tohle vím, protože jsem to už viděla někde na internetu, a dokonce můj bývalý partner se tímhle živí a docela si tím vydělává také dobré peníze.

Mnoho lidí čte knihy.

Proto jsem si řekla, že by nebylo od věci, kdybych i já se naučila něco více o počítačích a také zacházet s počítačem, abych potom také mohla dělat takovou práci, kterou chci. A to je to, že bych pracovala online a třeba překládala knihy. A já si myslím, že mnoho lidí dělá něco rádo, ale třeba se k tomu vůbec neodhodlá. Anebo má strach, že by třeba vůbec neuspěli. A když už j Jak je tohle baví a řekla jsem si, že by nebylo od věci, kdybych třeba na Vánoce obdarovala svého bratra, který miluje hry, obdarovala nějakou knihou. Nějaké knihy, které se právě zabývají počítačovou tématikou anebo jsou o počítačových hrách, abyste věděli, jak třeba hrát různé hry anebo jak začít hru, abyste byli v tomhle ve všem úspěšní?