Zvolte dokonalou skrýš na drobnosti

Zvolte dokonalou skrýš na drobnosti


Nemusíte být přímo fanatiky do pořádku, abyste nemohli mít své drobnosti uspořádány v přehlednosti. Jak byste vypadali u lékaře, kdybyste z kabely tahali zmuchlané cáry papírů, které Váš lékař potřebuje vidět? Jak by to vypadalo, kdybyste z kabely vytáhli jeden jediný průhledný sáček, opatřený rychle uzavíratelným zipem s úhledně uloženými doklady? Vy neznáte zip sáčky?

zip

Seznamte se!
Jestli jste se ještě nikdy nesetkali se zipem na sáčcích, potom je jasné, že míváte problém s hledáním a dohledáváním. Pakliže se ale naučíte do takového šikovného sáčku ukládat hned všechny, např. lékařské zprávy, potom je nemusíte pokoutně hledat a namáhat mozkové závity s myšlenkou, kam jste je zase dali. Jednoduše popadnete zipem uzavřený sáček a můžete odejít.

  • Takový úložný prostor je fantastický v tom, že je průhledný, proto okamžitě uvidíte, co v něm je.
  • Nic z takového sáčku nevypadne, protože se napevno uzavře zipem.
  • A vejde se, kamkoliv do kabely, kabelky, nebo příruční tašky.

sáček ze zipem
Už je Vám jasné, jak skvělé jsou obyčejné sáčky se zipem?
Využijte sáčky i jinak.

  • Když už máte nějaké ty zdravotní potíže, zkuste zipové sáčky využít na tablety v malých skleničkách, nebo v plastových obalech. Budete je mít pěkně pohromadě, když si jednou týdně odebíráte tablety do týdenního dávkovače. Vezmete jen sáček a můžete usednout k dávkování.
  • Stejně tak dobře se dají využít i šicím koutku na shromážděné staré knoflíky a knoflíčky, Nebo na zbytky nití. Nebo si do sáčků na zip uložte zipy látkové. Nebudou se Vám zamotávat do nití a zbytků látek v prostoru poliček a šuplíků.
  • A v kuchyni? Tam je přece využijete stoprocentně. Právě proto, že jsou uzavíratelné zipem, můžete do nich vkládat sypké poživatiny, které zbydou od vaření. Třeba zbytek těstovin, které se v obyčejném sáčku jen těžko uchovávají, protože sáček se trhá. Však to znáte.