Pro zdraví i krásu

Pro zdraví i krásu


Dokud je člověk mladý, těžko přemýšlí nad tím, jaký bude jeho život za několik let. Spousta lidí absolutně neřeší, jak bude vypadat v důchodovém věku, nebo jak se jim bude chodit. Přitom právě okolo 30 let máme jedinečnou šanci začít něco dělat pro to, abychom mohli žít spokojený a plnohodnotný život bez bolesti i v důchodu. Je to zajímavé, protože řada lidí chce vypadat mladší než kolik je jim ve skutečnosti let.

starší žena

Chcete si i vy užívat bezbolestnou chůzi a mladistvý vzhled?
Pak byste měli začít užívat doplňky stravy, které obsahují kolagen. Právě ten je totiž přímo zodpovědný za to jak dobře nebo špatně se nám chodí. Je obsažený v kloubech, a pokud máme kolagenu málo, kloubní hlavice tře o jamku, což vyvolává velké bolesti. Takto vzniká artróza a jejím vyústěním je většinou výměna celého kloubu v důchodovém věku. Rekonvalescence zahrnuje také pobyt v lázních, což nemusí být pro každého příjemná věc.

Abyste se tomu vyhnuli, je možné to udělat jen tak, že se o sebe budete starat už od mladšího věku. Pravidelný pohyb a ideální váha jsou předpokladem k tomu, abyste nadměrně nezatěžovali klouby, které nadváhou trpí ze všeho nejvíc. Podpořit svoje tělo můžete i tak, že budete užívat doplňky stravy. Ve stravě většinou nepřejmeme všechny látky, které jsou k bezchybnému fungování našeho těla potřebné, a tak je nutné je užívat jinak.

pokožka vrásky

Z tohoto pohledu se skvěle jeví kolagen – kyselina hyaluronová bývá v některých druzích obsažena jako něco navíc. V mnoha kolagenech se setkáme i s vitamínem C, který je pro fungování těla také potřebný. Pokud si budete vybírat kolagen, rozhodně si ho vybírejte podle vědeckých studií, které mohou potvrdit jeho vliv na organismus. Vyvarujte se předraženým kolagenům které jsou nejistého původu, a vyberte si ten, který vám své účinky doloží i recenzemi ostatních uživatelů.