Možnosti v rozhodnutí.

Možnosti v rozhodnutí.


Podle čeho se v dnešní době můžete rozhodnou v koupi nemovitostí. Má to nějaké speciální předměty a formu, aby vám to v rozhodování pomohlo? To rozhodně ano spousta realitních kanceláří a manažerů k tomu mají svůj vlastní přístup, ale ve velké většině je to hodně podobné. Inzeráty můžete vidět na jejich realitních stránkách, kde je jednoduchý filtr, podle kterého si zadáte, o jakou nemovitost máte zájem, jak by měla být velká a v jaké lokalitě by se měla nacházet. To je takový ten základ. Pak je tam většinou ještě podrobnější hledání. Ovšem většina lidí se dívá orientačně a takové zadání jim bohatě stačí.

videoprohlídka nemovitosti

Při hledání vám to najde všechny možné inzeráty, které samotná realitní kancelář nabízí. Máte je seřazené pod sebou nebo vedle sebe. Většinou v okýnkách, kde je uvedená částka, místo a o co se jedná. Takhle přehledně si můžete projít každý inzerát a přečíst si o něm o co se jedná a pomocí fotek můžete vidět i jednotlivé místnosti. Ovšem fotky toho můžou hodně skrývat a neukázat vám všechno. Někdy je součástí inzerátu videoprohlídky nemovitostí, kde makléř, mluví o nemovitosti a zároveň jí prochází. Tak to je už o něco málo lepší. Můžete si video různě zastavit, ale i tak vám může stát makléř ve výhledu, co byste rádi zrovna viděli.

videoprohlídka nemovitosti

Nikdy nemůžete vidět celou nemovitost, aniž byste se jeli podívat osobně. Nebo to tak není? Není! V dnešní době hodně makléřů přidává k inzerátu i virtuální prohlídku. O to je vlastně virtuální prohlídka vám rádi řekneme. Jedná se o 3D prostor, kterým si můžete samy projít z pohodlí vašeho domova. Je to vytvořený prostor podle nafocené nemovitosti a uzpůsobený tak abyste v něm mohli chodit jednoduchým pohybem na obrazovce. Stačí kliknout nebo ťuknout tak kam se chcete jít podívat a ono vás to tam přesune. Tak si můžete pěkně projít všechny prostory, které v nemovitosti jsou. U některých místností mohou být i poznámky nebo pomocná videa, kde se o nich dozvíte něco blíže. To vám hodně poradí v rozhodování.