Konec cigaret

Konec cigaret


Všechno je možné. Práva člověka na svobodnou volbu čehokoli jsou omezována více a více, ale řekněme si upřímně, že nám, nekuřákům, zrovna takový zákon příliš nevadí. Ale štve běžné kuřáky. Už z tohoto důvodu by měli kouření nechat. Jenže to oni většinou nedokážou. Tak to nevadí, mohou přecházet na další alternativy. Jedním z takových je například e-cigareta. Všichni již dnes víme, co to je. A pokud ne…

Nuže, tento výmysl je také o tabáku a také o nikotinu, ale už není o dehtu, kterého při spalování tabáku vdechujeme tuny. No, dobrá, tuny asi ne, ale zde takové zveličení problému rozhodně není na škodu. Ale že tam ten dehet je vám dokáže každý tester, který obdržíte zcela zadarmo kde je nějaký vape shop. Doma si jej pak vyzkoušejte a sami uvidíte, co vám vlastně do těch plic leze.

pára z e cigarety

Nu, dobrá, takže nyní vidíte, vážení kuřáci, o čem je řeč. Ta hnědá skvrna na testeru je právě onen dehet. Tak co? Není lepší přejít už jen kvůli tomu na e-cigárko? V rychlosti se podíváme na ještě jednu velkou výhodu. Tabák v zařízení, které si jistě hned poté co uvidíte flek na testeru půjdete koupit se totiž nespaluje. Nehoří. Nic tu nehoří, ani v široširém okolí. Pokud jste si chtěli vzít cigárko do postele, ale báli jste se požáru, tak nyní již nemusíte.

e cigareta v praxi

Ne, pozor, nikdo vás nenabádá hulit i v posteli, ale pokud žijete sám a nikomu to nevadí… Tahle postelová záležitost má nyní v e-cigárku tu výhodu, že když s ním usnete, tedy s tím cigárkem, a vypadne vám z ruky do postele, tak se vůbec nic nestane. Přístroj se vypne, a to je všechno. Dokonce se ani nemůžete spálit. Nuže, vážení, co vy a to? Ještě se vám do toho nechce? Nuže poslední argument, toto zařízení k nahřívání tabáku nesmrdí. Nebudou vám páchnout záclony, ani automobilový interiér. Nebude vám už nikdy smrdět vůbec nic. Nuže, zbytek je na vás.