Ideální plot existuje

Ideální plot existuje


Proč mít okolo domu plot?
Už naši dávní předkové věděli, že je potřeba mít důsledně označený svůj majetek, aby někdo jiný nenabyl pocit, že je k mání a nesnažil se ho zmocnit. S ploty se setkáváme už stovky let, a dnes tomu není jinak. Každý by měl mít pozemek okolo domu oplocený, protože by měl fungovat jako výstraha nezvaným návštěvám. I pojišťovny většinou nechtějí plnit, pokud dojde ke krádeži z nezabezpečeného pozemku.

Jestli patříte mezi lidi, kteří chtějí mít hezký nejen dům ale i jeho bezprostřední okolí, určitě vás zajímají právě ploty. Existuje několik druhů plotů, ze kterých si můžete vybrat. Nejčastější je klasický plot z pletiva. Vyrábí se již desítky let, ale k domu, kde chce mít většina lidí co nejvíce soukromí, se příliš nehodí – je přes něj všechno vidět. Tento problém jde vyřešit třeba navázáním netkané textilie, což ale nevypadá vůbec dobře. Jedinou výhodou tohoto plotu je jeho cena a bezúdržbovost.

tahokov plot

Jestli ale hledáte plot který bude dobře vypadat, vyberte si například betonový plot, který vypadá o mnoho lépe. Jen obrovskou výhodou je, že vám dodá největší míru soukromí ze všech plotů, a zároveň se o něj nebudete muset starat. Je to ideální volba pro všechny kteří myslí na budoucnost, a chtějí zamezit tomu, že budou v důchodovém věku šplhat po žebříku a natírat plot. Taková údržba je totiž nutná například u dřevěného plotu. Ten sice vypadá krásně, ale nátěr či lak se rychle poničí vlivem počasí.

brána pozemek

Plot z betonu můžete mít v mnoha variantách. Vyrábí se jako strukturovaný i jako hladký. Můžete mít kombinaci struktur, barev i materiálů. Je samozřejmě možné vybrat si takový plot z betonu, který bude kombinovaný třeba se dřevem. Do plotu se často umisťují branky a brány pro komfortnější vstup na pozemek. Poptejte si u nás nezávazně cenovou nabídku, rádi vám plot postavíme.